Dr.+Harry+Adler

Kuidas suitsetamist maha jätta. Nüüd ja igaveseks

Lae raamat

Keel: Eesti
Hind: tasuta

Teave:
Raamatu formaat:pdf.epub.lit.ibooks.mobi.mp3.
rb.lrf.ogg.txt.rtf.doc
Väljaanded: 11/2016
Suurus: 1.2 MB
Leheküljed: 201
ISBN: 3425885493990
Loe veebis:1001
Laadige alla raamat:665

>Enamik suitsetajatest teab juba, et suitsetamine tapab, kahjustab elukvaliteeti, on valus rahakotile ja on üldse üks täiesti üleliigne harjumus. Mida aga paljud ei tea, on see, kuidas tubakasõltuvusest vabaneda – kuidas olla oma nõrkusest üle ning see lõpuks parema, tervema eluviisiga asendada.
„Suitsetamisest loobumine on imelihtne: olen seda teinud tuhandeid kordi!“ ütles Mark Twain, ja tal oli ka õigus – vähemalt loobumise lihtsuse suhtes, kinnitavad selle raamatu autorid.
Paljud suitsetajad on endale tunnistanud, et neil lihtsalt pole tahtejõudu suitsetamist maha jätta – selle raamatu autorid väidavad, et tahtejõud pole üldsegi mitte kõige olulisem loobumise protsessi juures. Paljud suitsetajad on üritanud vabaneda oma sõltuvusest plaastreid ja nikotiininärimiskummi kasutades – selles raamatus näidatakse, kuidas needsamad abivahendid tihti just sõltuvusest vabanemisel takistuseks saavad.

„Usun, et see raamat annab suitsetajale, kes tõesti soovib oma harjumusest vabaneda, hindamatut teavet – tegemist on koguni seni puuduva lüliga suitsetamisest loobumise vallas.“ Dr. Chris Hardy, Manchesteri Kuninglik Hospital