Aiapidamine. Aianduse põhitõed

Lae raamat

Keel: Eesti
Hind: tasuta

Teave:
Raamatu formaat:.pdf.djvu.epub.mobi.txt.fb2
.ibooks.lit.kindle.mp3.ogg
Väljaanded: 2/2017
Suurus: 1.1 MB
Leheküljed: 241
ISBN: 5940004040400
Loe veebis:1006
Laadige alla raamat:665

>Sellest raamatust leiate lühidalt kõik, mida te peaksite teadma, kui hakkate rajama oma unistuste aeda. Oma ala parimad asjatundjad jagavad teadmisi ja praktilisi kogemusi ning pakuvad iga mure ja probleemi puhuks asjalikku nõu.

Mõistlik on alustada tasa ja targu, näiteks muru rajamisest, seejärel võtta käsile lillepeenarde rajamine ning asuda puude, põõsaste ja hekkide kallale. Õige taimede valik on aiapidamise võti. Et taimed hästi kasvaksid, peab neile sobima teie aia muld, kasvukoht ja kliima.Järelikult aitab taimede mõningane tundmine – kuidas nad toimivad, mida ellujäämiseks vajavad ja kuidas on nad kohastunud päikesevalguse, varju või põuaga. Mõelge, millist aeda te tahate : kas seal on värvilisi õisi täis peenrad, tegutsemisruumi lastele, külaliste ja perega koosolemise koht või kombinatsioon kõigist kolmest? Võtke istutamise planeerimiseks aega ja teile tasutakse suurepärase värvimänguga aasta läbi.

Aeg, mis aiapidamisele kulub, peaks olema nauditav. Te ei saa oma töö tulemusel mitte ainult ilusa aia, vaid ka hea enesetunde. Aias askeldamine vähendab stressi ja pakub suurt rahuldust.