Robin+Sharma

Juhtimistarkus

Lae raamat

Keel: Eesti
Hind: tasuta

Teave:
Raamatu formaat:.pdf.djvu.epub.mobi.txt.fb2
.ibooks.lit.kindle.mp3.ogg
Väljaanded: 1/2016
Suurus: 4.8 MB
Leheküljed: 243
ISBN: 5848594859485
Loe veebis:1006
Laadige alla raamat:222

>Pikisilmi oodatud järjes raamatule “Lugu mungast, kes müüs maha oma Ferrari” tutvustab juhtimisguru ja tunnustatud kõnemees Robin S. Sharma tähelepanuväärset astmelist süsteemi, mis aitab taastada usalduse, pühendumuse ja tööõhina teie organisatsioonis ning kujundada samal ajal ümber teie enese elu. Selgelt ja lihtsalt on Sharma koondanud ajatu tarkuse sisekaemuslikust juhtimisest kaheksasse õppetundi. Juhid, ülemused ja ettevõtjad võivad neid vahetult rakendada töössesuhtumise parandamiseks, lojaalsuse vallapäästmiseks ja tootlikkuse kasvatamiseks meie rahutul ajal, luues samal ajal rõõmsama isikliku elu ka endale.
Kirja pandud lihtsalt loetava mõistujutuna, on “Juhtimistarkus …” raamat, mis ei jäta teid sügavalt puudutamata ning innustab saama selliseks juhiks, kes annab elule värvi, lisab maailmale tõelist väärtust ja jätab enesest maha kestva pärandi.

Robin Sharma on juhtimisala, särava esinemise ja isikliku meisterlikkuse arendamise suuremaid asjatundjaid maailmas. Ta on kirjutanud seitse rahvusvahelist bestsellerit, nende hulgas raamatud “Lugu mungast, kes müüs maha oma Ferrari” (ilmunud ka eesti keeles, Pilgrim 2007) ja “Avasta oma saatust mungaga, kes müüs maha oma Ferrari”.