Frank+J.+Kinslow

Ülim õnn. Kuidas ära tunda ja täita oma suurimat soovi

Lae raamat

Keel: Eesti
Hind: tasuta

Teave:
Raamatu formaat:pdf.epub.lit.ibooks.mobi.mp3.
rb.lrf.ogg.txt.rtf.doc
Väljaanded: 11/2016
Suurus: 2.8 MB
Leheküljed: 208
ISBN: 8483938883833
Loe veebis:444
Laadige alla raamat:1007

>Ükskõik kas oled üksikvanem, ettevõtte tegevjuht või patune, leiad sellest raamatust leevendust ja puhkust igapäevaelu kaosele. See raamat on asjakohane ja praktiline teejuht isikliku sisemise rahuni. Tänu elavatele aruteludele, abistavatele näidetele, südantsoojendavatele lugudele ja mõistmisele suunavatele harjutustele on see hinnaliseks aardeks kõigile, kes püüavad leida elus eesmärki ning jõuda õitsengu ja kõrgema tähenduseni.
Sageli oleme kuulnud, et õnne osta ei saa, aga saab küll! Samuti seksi, võimu, autosid ja šokolaaditahvleid. Kahjuks õnn ei kesta ja see, mis teeb meid õnnelikuks täna, võib juba homme tekitada suurt kurvastust. Kuid on ka midagi, mis kestab, midagi väljaspool õnne… sellest kõrgemat, ning seda, mis see on, võib leida käesoleva raamatu saladusi täis lehekülgedelt.
Ühine dr Frank Kinslow´ga sellel rännakul, kui ta kaevub sügavuti järgmistesse teemadesse.
Sinu probleemid ei ole probleem. Õnn – hunt lambanahas. Kas oled parkinud diagonaalis paralleelsesse universumisse? Murtud vaimu tervendamine. Kuidas saada üle vihast ja ärevusest. Ego ja hirmu teine pool. Kuidas „mina“ erineb „sisemisest minast“? Sinu suurima soovi täitmine.