S.+Guštšina

Vene ärikeel kesktasemele

Lae raamat

Keel: Eesti
Hind: tasuta

Teave:
Raamatu formaat:.pdf.djvu.epub.mobi.txt.fb2
.ibooks.lit.kindle.mp3.ogg
Väljaanded: 2/2017
Suurus: 3.7 MB
Leheküljed: 202
ISBN: 1239584949493
Loe veebis:444
Laadige alla raamat:222

>Komplekt koosneb õpikust ja audio-CD-st. Õpikus on tänapäevased lugemistekstid ja vestlusteemad. Harjutused on mitmekesised ja tekstidega seotud, neid saab teha kas individuaalselt või rühmatööna. Et õppimine oleks huvitavam, on õpikus palju äriteemalisi aforisme ja kasulikku informatsiooni, mida läheb vaja Vene ärimaailmas suhtlemisel.

Õpiku materjal on jagatud 10 peatükiks. Igas peatükis on ärikeele terminid koos tõlkevastetega, oskussõnavara ja igale olukorrale kõige sobivamad väljendid, tõlkeharjutuste vastused, vene-eesti ja eesti-vene sõnastik ning kuulamistekstid. Peatüki materjal on omakorda liigendatud rubriikideks, et kergendada õpitava omandamist.
Grammatiline materjal on paigutatud rubriiki “Tuletage meelde”, milles korratakse grammatilisi oskusi ja õpetatakse neid kasutama ärikeele valdkonnas.
Rubriigis “Seda on kasulik teada” õpetatakse kasutama vene ärikeeles kasutusel olevaid pöördumis- ja viisakusvorme, pidama läbirääkimisi, koostama ärikirju jne.
Rubriigis “Soovitame kirjutada” on harjutused, mis aitavad õigesti koostada ja kirjutada ametikirju. Kokku on temaatilisi rubriike kümme.

Audio-CD-l on õpiku ülesannetega seotud dialoogid ja tekstid, kuulamis- ja rääkimisülesanded.
Lisaks on TEA Kirjastuse kodulehel ärikirjade näidised alla laadimiseks.