Frank+J.+Kinslow

Kinslow´ süsteem. Kindel tee eduni tervises, armastuses ja elus üldiselt

Lae raamat

Keel: Eesti
Hind: tasuta

Teave:
Raamatu formaat:.pdf.djvu.epub.mobi.txt.fb2
.ibooks.lit.kindle.mp3.ogg
Väljaanded: 10/2015
Suurus: 1.4 MB
Leheküljed: 223
ISBN: 3485758493848
Loe veebis:1001
Laadige alla raamat:222

>Kas tunned vahel, et su elu on poolik?
Mis siis, kui sulle öeldaks, et teadvustades midagi, mis sul juba olemas on, võiksid oma võimalusi ja andeid mõõtmatult rikastada ning alustada tänasest täisväärtuslikku elu? Oleksid sa huvitatud?
Käesolev raamat näitab sulle, kuidas just seda teha. Dr Frank Kinslow, kes avastas ja arendas edasi uuenduslikku kvanthäälestustehnikat, mis on saanud kogu maailmas nii tervendajate kui ka tavainimeste elu oluliseks osaks, tutvustab sulle tulemuslikku ja tunnustatud teaduslikku meetodit, mis põhineb lihtsalt rakendatavatel põhimõtetel, mille abil on juba tuhanded inimesed muutnud oma elu palju õnnelikumaks ja harmoonilisemaks. Kvanthäälestus, selle rakendamine igapäevaellu ja universaalsed põhimõtted moodustavad Kinslow’ süsteemi kolm sammast.
Sa saad selgeks mõjuvad harjutused ja tehnikad, mida on lihtne sooritada ning mis otsekohe mõju avaldavad, aidates sul leevendada emotsionaalset ärevust kõigest sekunditega, vabaneda vaid minutitega füüsilisest valust ning aidata ka teistel sellest lahti saada, võimaldades laduda vundamendi täiuslikule suhtele, kõrvaldada ärevuse ja masenduse rahaliste raskuste pärast ning veel palju-palju muud.
Dr Frank J. Kinslow on kiropraktik, kurtide õpetaja ja kliinilise ning spirituaalse nõustamise doktor. Ta on raamatute „Silmapilkse tervenemise saladus” ja „Kvantelu saladus” autor.